یکم اضطراب دارم چون نمیدونم از کجا شروع کنم، باید پاورپوینتم یه چکیده ای از مطالبی باشه که نوشتنم تا به الان تا بتونم یه ارائه ای در حد 20 دقیقه بدم. و اینکه ته دلم دوست دارم از همین الان شروع کنم ولی یه حسی بهم میگه بیخیال الان زوده و خسته هم هستی از فردا شروع کنم. بازم احساس ترس دارم از تموم نشدن و نیمه کاره موندن و اینکه چی بشه اما همیشه به چیزی میشه آخرش دیکه مهم اون تلاشی هستش که می کنی ، می دونی که کارش انجام میدی . تلاش می کنی براش پس دیگه فکر و غصه نداره امشب زود بخواب و استراحت کن.

مساله دوم احساس حسادت هستش نسبت به بقیه خصوصا کسایی که باهاشون در رابطه بودم. امروز یکیشون دیدم که فیلم گذاشته بود توی باغ در حال عشق و حال خب یکم حسودیم شد، گفتم چرا بدون من داره خوشحالی می کنه ، حسودیم شد. خب نمیشه که بقیه وایسن برای من یا از من اجازه بگیرن، مردم زندکی میکنن اینم خوبه حوشحاله و شادی می کنه

پاورپوینت

مجموعه ای از افکار احساسات ناخوشایند وقت کار کردن یا درس خوندن

الان ,یه ,کنی ,یکم ,اینکه ,کنم ,دارم از ,و اینکه ,می کنی ,شروع کنم ,می کنه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Kevin تکنیک برتر دانلود برای شما فيزيك، رايانه، آموزش، معاونت پشتيباني آموزش و پرورش، دانلود، خواندني فروشگاه شکرشکن صفایی علي اصغر بامري پارسی بازار بانک کتاب ايران روزنوشته ها و یادداشت های محمد مقیسه موضوعات و مشکلات جنسی